چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟

برای دریافت خواسته و تقاضای خود به یک سری از نکات مهم باید توجه داشت .
قبل از هر چیز بدانید که دقیقا چه می خو اهید و از خواسته خود به درستی آگاه باشید . چیزی را که می خواهید باید در وجودتان به صورت کاملا شفاف و مشخص احساس شود . اگر برای رسیدن به خواسته هایتان دچار شک و تردید و ابهام باشید روی نقطه جذب چیزهایی قرار می گیرید که ابهام دارند و شما را درگیر شک و تردید می کنند. علت چنین جذبی این است که طبق قانون ارتعاش و فرکانس هر انرژی ، انرژی شبیه به خودش را جذب می کند . اگر احساس شک و تردید و عدم اطمینان داشته باشید به جای جذب خواسته ی قلبی خود، چیزهایی را جذب می کنید که هم فرکانس با ابهام و تردید هستند.
برای کنترل احساس شک و تردید بهتر است خواسته های خود را با ذکر جزئیات بنویسید . شما با این کار می توانید به شفاف سازی خواسته هایتان بپردازید .
یکی از دلایل اصلی شک و تردید در شما مقاومتهایی است که در ذهن خود دارید. زمانی که خواسته ای درون شما شکل می گبرد، ذهن آن را بررسی می کند . اگر مقاومتی نسبت به آن خواسته نداشت ، احساس خوبی خواهید داشت . اما اگر ذهن مقاومت کند به این معنی است که قدرت پذیرش آن خواسته را ندارد.
به طور مثال اگر علاقه شما رسیدن به یک خانه رؤیایی باشد و هم اکنون در خانه ای کوچک و محقر زندگی می کنید این احتمال وجود دارد که ذهنتان از خود مقاومت نشان دهد.
برای دستیابی به چنین خواسته هایی باید به ذهن فرصت دهیم تا مراحل تکامل خود را طی کند.
از خواسته هایی آغاز کنید که ذهنتان نسبت به آن مقاومت ندارد. با خواسته های کوچک شروع کنید تا بتدریج ذهن توانایی پذیرش خواسته های بزرگتر را به دست بیاورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *